Euforia Team - organizacja imprez i wynajem dronów

euforia team

Zaręczyny

Zaręczyny

Jest to moment, który w życiu Waszej dwójki jest w stanie odmienić wszystko. To właśnie od teraz zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości i szczęściu, które będziecie dzielić w każdym momencie życia już razem. Ważne, aby tak istotne wydarzenie, miało wyjątkową oprawę. Pomysł zaręczyn ,który pozostanie w pamięci na całe życie powinien być wyjątkowy i zapierać dech w piersi, a na twarzy wybranki wywołać promienny uśmiech naznaczony romantycznym uniesieniem.

 • Organizacja wyjątkowych zaręczyn opiera się miedzy innymi na:
 • Wyborze odpowiedniego, romantycznego miejsca, zgodnego z Waszymi wspólnymi marzeniami i wyobrażeniami
 • Przygotowaniu romantycznej kolacji, lunchu lub śniadania w przepięknej scenerii: na dachu hotelu, nad brzegiem jeziora, w Waszym ulubionym miejscu, a może nad morzem itp.
 • Wyjątkowym menu dopasowane bezpośrednio pod wasze kubki smakowe.
 • Profesjonalnej obsłudze z Naszej strony i strony miejsca w jakim będą organizowane zaręczyny.
 • Dopasowanej muzyce dobranej do Waszych gustów oraz romantycznej dekoracji wplatające się w szczególną atmosferę tego dnia.
 • Atrakcje i podarunki, które jeszcze bardziej uświetnią ten wspaniały dzień.
 • Dodatkową atrakcją może być nagranie dla Was tej chwili.

Pomysłowe zaręczyny

Zanim oświadczysz się ukochanej kobiecie, zastanów się nad wybraniem najlepszego momentu, miejsca, a także sposobu w jaki wyrazisz swoje najgłębsze uczucia. Pomysł na zaręczyny powinien być odzwierciedleniem uczucia między wami, podkreśleniem pamięci o wspólnych chwilach i upodobaniach partnerki. Aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.

Pomożemy w realizacji takich pomysłów na zaręczyny jak:

 • przy romantycznym zachodzie słońca z widokiem na jezioro, morze lub góry,
 • kolacji we dwoje przy świecach z akompaniamentem muzycznym,
 • rejs prywatnym statkiem bądź wynajętą łódką,
 • piknik z butelką wybornego wina, szampana
 • lot balonem w romantycznej okolicy
 • śniadanie na dachu eleganckiego hotelu,
 • sentymentalna podróż po wspólnie odwiedzonych miejscowościach,
 • poszukiwanie skarbów, zakończone odnalezieniem pierścionka.

… i wielu innych, możliwych do zrealizowania. Jeżeli jednak posiadasz własny pomysł na organizację zaręczyn, skontaktuj się z nami. Doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania i zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, aby chwila, w której Twoja wybranka powie „Tak” była dla Was wspaniałym wspomnieniem do końca chwil..

Podczas organizacji zaręczyn pod uwagę bierzemy każdy szczegół w szczególności Wasze osobowości i styl Waszego związku. Coś, co dla jednej pary jest wyjątkowo romantyczne, wcale nie musi takie być dla Was. Styl oświadczyn powinien odpowiadać Waszym upodobaniom i zapewniać Wam poczucie swobody tak, abyście mogli czerpa pełnię radości z tego wyjątkowego momentu.

Tradycyjnie…

Osoby przywiązane do tradycji często wybierają zaręczyny podczas świątecznych, rodzinnych spotkań lub na romantycznej kolacji w restauracji. Tego rodzaju oświadczyny również mogą nieść w sobie element zaskoczenia. Warto zaplanować na ten dzień jakąś atrakcję, jak np. wycieczkę, przejażdżkę czy wyjście do wyjątkowego miejsca. Jeżeli pragniesz oświadczyć się swej wybrance w gronie najbliższych, możemy zaangażować w przygotowania kilka zaufanych Ci osób, które pomogą Nam w organizacji i zachowają niespodziankę w tajemnicy.

… spontanicznie

Spontaniczność to nasze drugie imię. Zaskakujący i nietuzinkowy pomysł z pewnością na długo zapadnie w pamięci, a być może stanie się inspiracją dla innych. Mimo, że organizacja zaręczyn z wyjątkową atrakcją jest nieco trudniejsza niż w przypadku tradycyjnych oświadczyn, to z pewnością warta jest każdego wysiłku. Pomożemy Wam w realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów, ponieważ wiemy jak ważny to dla Was dzień. Może to być lot balonem, wynajem wielkiego billboardu w samym centrum miasta, zagraniczny wyjazd. czy inny oryginalny format Waszych zaręczyn. My zajmiemy się wszystkim: od rezerwacji i aranżacji miejsca, przez zapewnienie obsługi i dekoracji, aż po oryginalne ukrycie zaręczynowego pierścionka.

Dodatkową atrakcja jaka możemy Wam zaproponować może być filmowanie Waszych zaręczyn z powietrza lub tradycyjną formą naziemną