Euforia Team - organizacja imprez i wynajem dronów

euforia team

O nas

Euforia team !

Jesteśmy wielozadaniowym teamem. Ekipa do zadań specjalnych, których zainteresowania to pomysł na życie z pasją. Działamy na terenie całej Polski i nie tylko. Regionem z którego pochodzimy jest Jura Krakowsko – Częstochowska. Znajomość tego obszaru umożliwia nam pisanie i realizowanie unikatowych scenariuszy z wykorzystaniem walorów Naszego regionu.

Specjalizujemy się w fotografii lotniczej i filmowaniu z powietrza przy wykorzystaniu dronów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w swojej klasie, który umożliwia wykonywanie zdjęć i filmów w wysokiej jakości w rozdzielczości 4K.
„Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

– Pablo Picasso

Pomożemy Wam spełnia marzenia

Czerpiemy ogromną satysfakcje z podróży, możliwości uwieczniania ważnych chwil, muzyki oraz tańca. Wszystko to sprawia, że potrafimy perfekcyjnie oraz wkładając w pracę całe serce, zająć się Waszą imprezą, tak aby sprostać Waszym wymaganiom. Od wielu już lat z powodzeniem zajmujemy się spełnianiem marzeń. Pomagamy w organizacji urodzin, zaręczyn, ślubów, wesel, ale również imprez okolicznościowych i eventów firmowych. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam spełniać marzenia. Dla Was stworzymy nieszablonowe rozwiązania, a to wszystko dzięki naszemu zaangażowaniu i kreatywności.

Wybierając nas możecie być pewni, że najważniejsze momenty w Waszym życiu będą niezapomniane.

Macie do czynienia z osobami, które kochają to co robią, a także z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego z osobna. Efekty naszej pracy to wielu zadowolonych klientów i szerokie grono szczęśliwych par ! Jesteśmy dla Was i z Wami chcemy dzielić nasze pasje.

Zapraszamy do współpracy.

Agnieszka Kowalska Właścicielka Agencji Euforia Team

Agnieszka Kowalska

Właścicielka Agencji Euforia Team!

Śledzi najnowsze trendy zarówno w branży turystycznej jak i w świecie najnowszych technologii, doskonale wie "co w trawie piszczy". Wciąż poszukuje nowych inspiracji, dzięki czemu każde zorganizowane przez nią przedsięwzięcie jest wyjątkowe i niepowtarzalne!