Euforia Team - organizacja imprez i wynajem dronów

euforia team

Imprezy firmowe

Planujesz imprezę firmową, nie masz pojęcia jak się do tego zabrać?
Nic się nie martw, razem przygotujemy imprezę o której Twoi pracownicy długo nie zapomną.

Jesteśmy zgranym, elastycznym zespołem, pełnym pomysłów. Nasz team zadba o to, aby każdy firmowy event odbył się w atmosferze pełnej wrażeń i zapadł głęboko w pamięci wszystkich uczestnikom. Organizujemy różnego rodzaju wieczory tematyczne, tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dbamy o to by każdy z gości poczuł klimat: Szalonych lat 70-tych, został Woodstock-owym uczestnikiem czy cofnął się z Nami w wehikule czasu i przypomniał sobie absurdy z PRL-u.

Wspinaczka skałkowa, biegi na orientację, gry zespołowe, sporty ekstremalna, a może nie typowa jazda off-road, może stać się doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie czasu w gronie znajomych z pracy. Prowadzimy również zajęcia team building, które pozwalają poznać współpracowników w zupełnie innym swietle. Niecodzienne sytuacje oraz przygotowane ćwiczenia wymuszą prace zespołową, ucząc sprawnej komunikacji i kreatywnego radzenia sobie z problemami. Niekonwencjonalnym sposobem na efektywną integrację pracowników mogą stać się gry scenariuszowe, w trakcie których poszczególni uczestnicy wcielają się w przeróżne rolę, wspólnie grają i wykonują niebanalne zadania, aby ukończyć całą przygodę. 

A jeśli wolicie wspólną imprezę w szalonych rytmach ? Czemu nie. Zorganizujemy ją dla Was wraz z dj-em,. Na wasze życzenie możemy urozmaicić ten wieczór wspólnym karaoke i innymi równie niebanalnymi atrakcjami.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami ! Z całą pewnością uda Nam się wspólnie dobrać ofertę skrojoną indywidualnie do Twoich potrzeb.